Широкий асортимент продуктів

QUICKLINE®

 

 

 

     Новий на ринку

QP-3411/3415/341  Ґрунт наповнювач 4:1

QUICKLINE - завжди правильний вибір!

В розпорядженні далеко не кожної малярної ділянки є новітнє обладнання, але перед всіма з них стоїть завдання якісно виконати ремонтне пофарбування автомобіля. Система авторемонтних матеріалів QUICKLINE® була спеціально створена для ефективної праці в будь-яких умовах сучасної автомайстерні.

 

 

продукти

 • Кольори від QUICKLINE®

  Для точного підбору кольору в асортименті QUICKLINE® існує микс-система

   

                                                                                                             

 • Шпаклівки

  В систему QUICKLINE® входять шпаклівки для всіх видів ремонту:

  від усунення подряпин до повного перефарбування автомобілів. 

       

 • Лаки

  В систему матеріалів QUICKLINE® входить лак MS, лак HS, швидкий лак, лак UHS і лак SR, які в поєднанні із різноманітними затверджувачами забезпечують відмінну якість покриття незалежно від площі та умов нанесення.

 • Розчинники

  Асортимент розчинників QUICKLINE® забезпечить високу якість покриття в будь-яких умовах

  нанесення. Наші розчинники універсальні, один і той самий розчинник однаково добре працює з ґрунтами, акриловими и базовими компонентами мікс-системи. Подібна універсальність в сукупності з різноманіттям упаковок дозволяє суттєво економити при ремонті.

 • Затверджувачі

  Широкий асортимент затверджувачів MS, HS, UHS класу гарантує отримання високоякісного покриття QUICKLINE®, незалежно від умов нанесення. Більшість затверджувачів є універсальними і можуть використовуватись для лаків, ґрунтів та акрилових емалей, дозволяючи суттєво економити на складських запасах. Різноманітність упаковок дає додаткові можливості для такої економії. 

                      

 • Ґрунти

  Широкий асортимент ґрунтів QUICKLINE® дозволяє підготувати до пофарбування будь який елемент кузова автомобіля, забезпечує відмінну адгезію і якісну основу для подальшого нанесення фарби.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

PPG Industries 

PPG Industries лідер на ринках, де представлена продукція корпорації; оптимально структурований і ефективний виробник, який використовує найсучасніші технології і рішення. Наша мета - світове лідерство у виробництві покриттів, спеціалізованих товарів і послуг, обслуговування клієнтів в будівельній індустрії, виробництві споживчих товарів, промисловій та транспортній сфері, на ринку автокомпонентів. PPG має виробничі потужності та володіє частками в підприємствах більш ніж в 60 країнах по всьому світу

Використовуючи технології, які пройшли численні випробування на практиці, розробники системи QUICKLINE® створили лінійку надійних матеріалів, які застосовуються в поєднанні з універсальними затверджувачами та розчинниками.

Все це робить працю з матеріалами QUICKLINE® простою та зручною, гарантуючи високу якість ремонтних покриттів незалежно від розміру ремонтної зони.

 

Широкий спектр лаків, ґрунтів, компонентів мікс-системи пропонується в упаковках найбільш практичного об'єму і використовується з універсальними затверджувачами та розчинниками QUІCKLINE®. А це означає, що ви купуєте саме ту кількість матеріалів, яка дійсно необхідна під час ремонту автомобіля.

Все це робить систему QUICKLINE® високоефективною не тільки за показниками якості покриття, але також і з точки зору оптимізації складських залишків.