Лаки

 • QC-7700

  QC-7700

  Прозорий лак

  Якісний універсальний двокомпонентний MS акрил уретановий лак.

  Підходить для локального ремонту та повного пофарбування автомобіля.

  Упаковка, л: 1 / 5

 • QC-7300

  QC-7300

  Експрес – лак

  Швидковисихаючий лак, ідеальний для локального та поелементного фарбування при температурі від 15 до 25 °С. Його переваги - висока швидкість сушки при різних температурах: 2 години при 20 °С і 20 хвилин при 40 °С. Постачається в комплекті з затверджувачем QH-4300.

  Упаковка, л: 1 / 5

 • QC-7400

  QC-7400

  Прозорий лак HS

  Дозволяє отримувати покриття з виключно високим рівнем глянцю та довговічністю. Рекомендується для поелементного та повного пофарбування автомобілів у випадках, коли потрібне покриття вищої якості.

  Упаковка, л: 1 / 5

   

 • QC-7500

  QC-7500

  Прозорий лак UHS

  Сучасний високоякісний лак з ультра високим сухим залишком. Відповідає стандартам по викиду легких органічних речовин (VOC). Дозволяє отримати покриття з виключно високим рівнем глянцю і довговічністю. Рекомендується для поелементного та повного пофарбування автомобілів, у випадках, коли потрібне покриття вищої якості. Постачається в комплекті з UHS затверджувачами.

  Упаковка, л: 1 / 5

 • QC-7600

  QC-7600

  Прозорий лак SR Clearcoat стійкий до подряпин

  Сучасний високоякісний акрил-уретановий лак стійкий до подряпин з високим сухим залишком. Дозволяє отримати покриття з виключно високим рівнем глянцю, довговічністю, стійкістю до дрібних подряпин. Рекомендується для поелементного та повного пофарбування автомобілів у в випадках, коли потрібне покриття високої якості.

  Упаковка, л: 1 / 5